03 Ekim 2018
Yorum Yap
#10979788

Vebitcoin Şifre Göndermeme Sonucu Oluşan Zarar

Firmanın 21.09.2018 gecesi gerçekleşmesi gereken bakım çalışması kendilerinin deyimi ile "yüksek XRP manipülasyonu nedeniyle mağduriyet yaşatmamak amacıyla ertelendi. " bunda hiçbir sorun yok. Ancak 21.09.2018 saat 10:30'da şifremi unuttum linki ile sisteme giremedim. Ama bu sırada diğer kullanıcılar trade işlemlerini rahatlıkla yapabilmekteydi. Zaten açıklamadan da anlaşılacağı üzere bakım çalışması ertelenmiştir. Doğal olarak herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Desteğe yazdım. Destek cumartesi dedi. (destek kodu: n3zjnt) cumartesi oldu. Cumartesi yine yazdım. (destek kodları sırası ile: 4ujrvc, tvjkyc) standart hazır mesajla döndüler.


Pazar öğleden sonra ancak açıldı. Tabii ki bu süre zarfında ne ürünü transfer edebildim ne de nakide dönebildim. Doğal olarak kaybım bayağı büyük oldu. Başka yoldan ulaştım. Sağ olsun sahibi aradı 26.09.2018 akşamı. Ama zarar konusunda anlaşamadık. İyi niyetle hala bir şeyler yapabiliriz diye bekliyorum, çünkü olayın farklı hale gelmesi buradan geçimini kazanan insanları da mağdur duruma düşürmesini istemem. Bu süre zarfında alım satım ya da transferde yapmadım, çünkü ilerde kabul etmişim gibi olmasın diye. Bir çözüme ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

Nurgül Nurgül 2.248 Okunma

Cevaplar

  • Vebitcoin Temsilcisi03 Ekim 2018

    Değerli yatırımcımız Kullanıcı sözleşmesindeki bilgilendirmenizi okumanızı rica ederiz. Sorumluluğun Sınırlandırılması Aşağıdakileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan aşağıdaki olaylardan kaynaklanan kayıplarınızdan dolayı Vebitcoin sorumlu olmayacaktır: ● Kâr kaybı, şerefiye, kullanım veya veri veya diğer maddi olmayan kayıplar ● Kullanılması veya kullanılmaması Vebitcoin Hizmeti ● Hesabınızın izinsiz kullanımı veya verilerinizin üçüncü şahıslar tarafından yetkisiz bir şekilde değiştirilmesi ● Vebitcoin Hizmeti ile ilgili yanlış anlaşılma ● Vebitcoin Hizmeti ile ilgili, Vebitcoin ile doğrudan ilişkilendirilemeyen diğer zararlar Hiçbir durumda, düzenli şebeke bakımı veya elektrik kesintisi, doğal afet, hizmet sağlayıcı tarafı problemleri veya hükümet eylemleri gibi harici faktörlerden kaynaklanan hizmet arızaları veya gecikmeleri için Vebitcoin sorumlu olmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları