sta-4-hoverİyi Çözüm

Vebitcoin Para Çekme Sorunu

Semra Semra18 Ağustos 17:17

Gece Papara ile çekim talimatım 2 saat onaylanmadı bende iptal ettim. Papara ile çekmenin bir alemi yok yani kolaylık filan hikaye. Sonrasında gecesinden bankadan çekme talimatı verdim saat şu an akşamüstü 5 ve para yine aktarılmadı. Desteğe dün yazdığımda güvenlik sebebi ile 72 saat süreceğini belirttiler. Ondan önceki günlerde belki defalarca para çektim. O zaman güvenlik sorunu yoktu. Allah'a emanet para çekme işlemi. Neyin ne zaman yapıldığı hiç belli olmuyor. Bir bakıyorsunuz anında geçmiş, bir bakıyorsunuz saatler, günler alıyor. Günlük çekim limitini 50 den 20 ye düşürmüşler, oyuncak gibi kuralları değiştiriyorlar. Kripto çekim ücretleri de keza öyle bir gün farklı diğer gün farklı. Gece yatırdığım kripto para 3-4 saat sonra hesaba geçti. Ağa sorun bulacaklar ama ben başka borsadan bir başkasına çekim yapıp bu tezlerini de çürütürdüm. Anlaşılan Türk boraları maalesef çağın çok gerisinde. Sorumsuzluk ve rahatlık diz boyu. Müşteri umurlarında değil. Destek işine gelene cevap veriyor. Arka arkaya mesaj at umurlarında değil

full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Semra 18 Ağustos 17:41

Şikayetimi çekiyorum. İyi niyetli arkadaşlar gayret gösteriyorlar ama para konusu hassas bir konu. Çünkü o paraya güvenip bir yere ödeme yapmam gerekse sıkıntı olacak. Bunun çözümünü bulmaları gerek. Borsalarının gelişmesi adına kötü yorum yapmak istemiyorum.

profile-icon Semra 18 Ağustos 17:41

Şikayetimi çekiyorum. İyi niyetli arkadaşlar gayret gösteriyorlar ama para konusu hassas bir konu. Çünkü o paraya güvenip bir yere ödeme yapmam gerekse sıkıntı olacak. Bunun çözümünü bulmaları gerek.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler