28 Haziran
#12187929

Vebitcoin Coin Withdraw Kapalı Olması!

Sitede bulunan bir çok coinin deposit kısmı açık olmasına rağmen withdraw kısmı 1 haftadan uzun süredir servis bakımdadır diyor. Anlık değişen bir piyasa da arbitraj yapacak olsanız yapamıyorsunuz coini deposit etseniz aynı coini withdraw edemiyorsunuz.


Ayrıca bakım başlamadan duyurularda bir duyuru yapılmıyor mail gelmiyor desteğe ortalama ne kadar sürer diye sorduğumda ne zaman biterse o zaman açılır deniliyor.

Ahmet Ahmet 426 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vebitcoin Temsilcisi29 Haziran

    Sayın A.; İlk konu; Tüm ürünlerin belirli aralıklar ile transfer işlemleri bakıma alınmaktadır. Azami olarak majör ürünler dışında Erc 20 ürünlerimizde bakım daha uzun sürmektedir. Bu süreçte yatırma işlemlerinizde kripto para hareketlerinde mümkün olduğunda açık tutuyoruz. Smart Contracts (Akıllı Sözleşmeler) güvenliğiniz için kullanan ilk Türk Borsasıyız. 2. konu; Destek uzmanlarımız 7/24 tüm medya kanallarından hizmet vermektedir. Süreçte bu alanda en aktif ve çözüm odaklı ekibimizin hiç bir soruyu geçiştirmek gibi süreci olmamıştır.(Bu konuda en yüksek memnuniyet oranı borsamıza aittir.) 3.konu; Son işleminizi ise 20-06-2019 22:06:21 yapmış ve borsamız içerisinde her hangi bir ürüne sahip olmadığınızı görüyoruz. Bir ürünün aksama yaptığını düşünüyor iseniz seçeneklerinizde değerlendirme yapar iken bir çok yatırım yapabilecek alanlar olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle memnuniyetinizi düzenli sağlamaktan onur duymuş olsak dahi seçenekleriniz arasında bizi görmezden gelmeniz sizi daha mutlu edeceğini düşünüyoruz. Son konu; [email protected] 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Değerli vaktinizin burada cevabı bekleyerek zaman kaybetmenizi istemeyiz. Sizden ricamız lütfen sorularınızı mail adresimize yazabilir 08508400282 nolu borsamıza ait iletişim yolu ile sizlere daha hızlı hizmet verebiliriz. Saygılarım ile

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler