02 Şubat 2018
#10088701

Vebitcoin Alış Satış İşlemleri Sorunu

Vebitcoin sitesi ripple alım satım işlemlerinde son satıcı 3.30 iken yanlışlıkla 5.75 alış emri girdim ve sistem 3.30 den başlayarak alım yapması gerekirken 5.75 ile eşleştiğini iddia ettikleri farklı farklı satış emirlerinden 10-15 seferde alımı tamamlayarak beni anında 1000 TL civarında zarara uğrattılar. Teknik destek ile iletişime geçtiğimde duyurulur bölümünde açıklama olduğunu oradan okumam gerektiğini söyledi ve konu hakkında başka bir bilgi alamadım maalesef. Diğer borsalar yatırımcılarının zarar etmemesi için yanlış verilen emirlere ilk satıştan başlamak üzere alım yaparken sizde neden böyle bir açıklama ve zararımın telafi edilmesinin sağlanması lütfen.

Erhan Erhan 6.154 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erhan02 Şubat 2018

    Cevabınız benim anlattığım sorunumla ilgili değil. Siz borsa olarak yatırımcılarınizi korumakla yükümlüsünüz. Ancak ısrarla uyduruk bir maddeye dayandırarak konuyu kapatmaya çalışıyorsunuz.

  • Vebitcoin Temsilcisi02 Şubat 2018

    Sayın Yatırımcı; Borsamızda Fiyatları kullanıcılar olarak sizler belirtmektesiniz bir coin alış ve satıs rakamlarında borsamız sadece aracı pozisyonunda bulunur Lütfen kullanıcı sözleşmesi E.1.12. ve E.1.13. Detaylıca acıklanmıs Ayrıca Duyurular bölümü Dükkan alış satıs işlemlerinde detaylıca duyuru yapılmıştır Anlayışınız için teşekkür ederiz sorunuzu kapatıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları