29 Ağustos 2013

VDF Finans'tan Dosya Masrafını İstiyorum!

VDF Finans'tan ,2012 yılının kasım ayında kullanmış olduğum Kredi işleminde 600 TL masraf ödemiştim. Ancak, tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararlarıyla da “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir. Geriye dönük olarak benden kesilen kredi masrafı ücretlerinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte tarafıma iadesini istiyorum.

Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini kurumunuzdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm. Ayrıca kredi faiz oranını ben kullandıktan 2 hafta sonra 0.89'dan 0.74 'e çektiniz ve bunun için kredimden indirim talep ediyorum.

Erhat 622 Okunma

Cevaplar

  • Erhat03 Eylül 2013

    Sizden dosya masrafını iade alan çevremde bir çok kişi var? Bu konuda benimde izleyeceğim yol aynı olacaktır iyi günler..

  • VDF Finans Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli müşterimiz, Şirketimiz Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. aracılığı ile kullanmış olduğunuz araç kredisine ilişkin imzalamış olduğunuz Kredi Sözleşmesi ve ekinde yer alan Ödeme Planında açık şekilde belirtilen dosya masrafı 4077 sayılı Tüketici Yasası, 5411 sayılı Bankacılık Yasası, 6361Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Yasası ve sair mevzuata uygun olarak size daha iyi hizmet verebilmek adına tarafınız bilgi ve onayı dahilinde tahsil edilmektedir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön