05 Aralık 2013

VDF Finans'ta Rehinli Aracıma Zarar Verildi!

VDF Finans'tan kredi kullanarak almış olduğum aracımın son dört ödemesinde gecikme oldu. 3 aylık gecikme süresini geçti. Tarafıma hiçbir tebligat gönderilmeden ki ödemeyi iki gün sonra yapmayı düşünürken, Cuma günü saat 17.30'da aracıma çıkarılan yakalama ile aracım yedi emmin otoparkına çekildi.

Pazartesi günü VDF Finans'a ödememin tamamını ve 2000 tl avukat masrafı ödedim. 10.30'a kadar rehin kaldırma yapılabiliyormuş onun için aracımı alamadım. Salı günü aracımı aldığımda aracın soyulup darp edildiğini gördüm. Avukat yapması gereken yedi emmin ile zimmet anlaşması yapmamış. Gayet ilgisiz tavırla şikayetçi olun dedi. VDF Finans'de aynı şekilde Dosya artık bizde değil avukatta dedi. Avukat kimin avukatı acaba.

Eda 843 Okunma

Cevaplar

  • VDF Finans Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz durum incelemeye alınmış olup ilgili birimlerimize yönlendirilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir. Vdf ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vdf.com.tr internet sitesinden ya da 444 5 833 no’lu telefondan Vdf Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön