VDF Finans Garanti Uzatım İadesini Yapmıyor!

Emre A. |

29/05/2015 tarihinde Özaydın Otomotiv'den almış olduğum Skoda Rapid aracım için +2 yıl garanti uzatımı yaptırdım (aracı alırken garanti uzatma ücretinin iadesini istediğiniz zaman iadesini yaparız demelerine rağmen) garanti uzatma ücretinin iadesi için talepte bulundum fakat VDF Finans müşteri hizmetlerinin ifadesi eğer iade yapılırsa kredi oranınızın %0.91'den %1.17'ye yükseltileceğini beyan etti.

Bu ne saçmalık benim garanti ücretinin kredi oranıyla ne ilgisi var, bu nasıl bir müşteri memnuniyet anlayışı bu yanlışın bir an önce düzeltilip iadenin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Eksik - Kusurlu Hizmet Geri Ödeme ve Tazmin

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  16:36

  Değerli Müşterimiz;

  Kullanmış olduğunuz kredinizin faiz oranı iki farklı sigorta ürünü alınması sebebiyle kampanyalı faiz olarak işlem görmüştür. Ürün iptali yapıldığında faiz oranının değişmesi imzalanan kredi sözleşmesi detaylarında da belirtilmektedir.

  Vdf ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vdf.com.tr internet sitesinden ya da 444 5 833 no’ lu telefondan Vdf Müşteri İlişkileri’ ne ulaşarak iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla

 • Emre A.
  07 Mart
  11:12

  Hala dönüş yapılmadı, eğer dönüş yapılmaz ise tüm yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

 • 01 Mart
  18:35

  Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz talep birimlerimiz tarafından incelendikten sonra konu hakkında tarafınıza bilgi verilecektir.

  Vdf ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vdf.com.tr internet sitesinden ya da 444 5 833 no’lu telefondan Vdf Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla

 • Emre A.
  01 Mart
  09:24

  VDF Finans tarafından hala dönüş olmadı. Acil iadenin yapılmasını bekliyorum.