25 Mart 2013

VDF Finans Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

Kurumunuzdan 2011 yılında kullanmış olduğum Kredi işleminde 600 TL masraf ödemiştim. Ancak, tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararlarıyla da “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir. Geriye dönük olarak benden kesilen kredi masrafı ücretlerinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte def'aten tarafıma iadesini istiyorum.

Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini kurumunuzdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.Ayrıca konuyla ilgili VDFmüşteri hizmetlerine göndermiş olduğum dilekçe ile ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.

Caner 456 Okunma

Cevaplar

  • Caner 20 Mayıs 2013

    Vdf Finas tarafından konuyla ilgili gerek yazdığım dilekçe gerekse şikayetvar.com üzerinden yapmış olduğum değerlendirmeyle ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.Tarafıma en kısa sürede bilgi verilmesini aksi taktirde her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini kurumunuzdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.Saygılarımla

  • VDF Finans Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz talep işleme alınmış olup ilgili birimlerimize yönlendirilmiştir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir. Vdf ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vdf.com.tr internet sitesinden ya da 444 5 833 no’lu telefondan Vdf Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön