10 Haziran 2015

Vavin Giyim Para İadesi.

Web sitesine %100 müşteri memnuniyeti yazmışlar ama alakası yok ne firma ne çalışanlar size yardımcı oluyor. 3 gün geçmesine rağmen ürünün kargolama süresinin ise de çok uzun olacağını tahmin ettim ve burada ki şikayetleri okuduktan sonra siparişimin iptalini istedim ve ürün siparişimi iptal ettirdim.

Ancak para iade işleminin 7 iş günü içerisinde yapacaklarını ve ben diğer internet alışveriş firmaların aynı gün içerisinde bankaya iade ettiklerini söylediğimde onların bu şekilde çalıştıklarını muhasebeyle ilgiliymiş bu durum birazda. Benim paramı sen 7 iş günü elinde tutmaya hakkın yok, derhal tarafıma paranın iade edilmesini talep ediyorum.

Maside 1.477 Okunma

Cevaplar

  • Maside 01 Temmuz 2015

    3 hafta geçmesine rağmen hala ürün iade bedelini tarafıma yatırmadılar. Her gün mail atmama rağmen telefonları açmıyorlar açmadıkları gibi sizi engelliyorlar. Bir yere kadar bugün haklarında savcılığa şikayette bulundum. İade işlemi gerçekleşinceye kadar da şikayetimden vazgeçmicem.

  • Maside 27 Haziran 2015

    Öncelikle iade talebimden 9 gün geçmesine rağmen hala tarafıma ürün iade bedelini gerçekleştirmediler. Devamlı attığım maillerden sonra tarafımdan IBAN numarası istediler ve bunu söz de muhasebeye bildirdiler. Ama hala tarafıma ürün bedelinin iadesini gerçekleştirmediler. Bide hiç utanmadan muhasebenin de bu işlemi 1 hafta içerisinde yaptığı ve EFT işleminde bir aksilik çıkarsa yani (ben Iban numarasını yanlış bildirdiysem) bu sürenin daha da uzayacağını söylediler. Kurumsallıktan ne kadar uzak bir firma bence bu firmanın biran önce kapatılması lazım ve başka insanlar mağdur olmasın... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön