Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

VavaCars Kapora Sorunu Vava

Süleyman
19 Ekim 2023 12:54
1.932
Süleyman'ın Teşekkür Mesajı
“Vavacars ilgilendi telefonla arayan hanımefendi çok kibar davrandı sorunumuza 1 dakikada çözüm buldu firmanın böyle kurumsal yapıda çalışması beni memnun etti çok teşekkürler”

Sahibinden sitesinden Golf marka araç gördüm. Detaylarda arabanın kusursuz olduğu yazıyordu. Satıcı kısmındaki numara VavaCars'a aitmiş. Aradım müşteri temsilcisi ile iletişime geçtim, aracın sorunsuz olduğunun teyidini aldım. Araçta kaza vs yok, personel hiçbir problemi olmadığını teyit etti. İletişim halindeyken siteye nasıl üye olacağımı ve kapora nasıl işlemi yapacağımı telefonda konuşurken yaptı. Kaporayı verdik. Daha sonra VavaCars ekspertiz yolladı, girince aracın şanzımanında vuruntu olduğu ortaya çıktı. 1 günü sonra firmayı arayıp vazgeçtiğimi söyledim, firma çalışanları verdiği cevap 'kaporanızı iade edemiyoruz' oldu. Nedenini sordum, sayfadan girip inceleseydiniz dedi. Sahibinden sayfasında böyle bir hata yazmıyor, müşteri temsilcisi konuşurken hata olmadığını beyan ediyor. Kaporadan sonra eksper raporu geliyor. Bana suçlu ben oluyorum. Müşteri temsilcisi siteden arabayı bulabileceğimi eksper raporuna bakabileceğim yönündeki bilgiyi kapora dan sonra söyledi. Böyle bir firmadan nasıl böyle bir haksızlık olur, anlamıyorum. Bu sorunu her yerde anlatacağım.

VavaCars Kapora Sorunu Vava
19 Ekim 2023 12:54 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Süleyman
19 Ekim 2023 13:30

Vavacars ilgilendi telefonla arayan hanımefendi çok kibar davrandı sorunumuza 1 dakikada çözüm buldu firmanın böyle kurumsal yapıda çalışması beni memnun etti çok teşekkürler

19 Ekim 2023 15:13
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Vavacars Online Fiyatın Altında Teklif

Coşkun
04 Mart 09:28
2.533
1

Vavacars Tarafından Yanıltılmak, Aldatılmak

Mustafa
20 Aralık 2023 19:41
1.180
Benzer Şikayet Yaz