Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Vavacars Araç Alım Ön Ekspertize Sırasında Yaşanan Olumsuz Deneyim

Mahmut
18 Mayıs 09:55
1.135

Vavacars internet sayfasından aracım için ön değerleme aldım. Gelen ön değerlere min ve max fiyat olacak şekilde paylaşıldı. Ön değerleme sonucu ekspertiz randevusu oluşturdum. Bulunduğum şehirde ekspertiz ofisi olmamasına rağmen firmaya güvenerek şehir dışında bir bölge seçerek randevu tarihinde gittim. Randevu saati yaklaşırken ekspertiz ofisinin sorumlusu beni arayarak alt metni “arabaya bir değerleme yapılamayacak” olan bir konuşma gerçekleştirdi. Şehir dışından geldiğimi belirtince o zaman ekspertize bekliyoruz şeklinde cevap aldım. 2 saat ekspertiz süresini bekledik ve ekspertiz sonuçlanınca bizi ofise davet ederek “ araç için fiyat veremediklerini merkez ofisin değerleme yapacağını hatta istenirse ekspertiz raporunu da belli bir fiyata satabileceklerini “belirttiler. Birkaç gün sonra merkez ofisin de bir değerleme yapmadığını telefonda bildirdiler. Sırf iyi bir firma olduğunu düşündüğümüzden ve ön değerleme teklifleri bizim için uygun olduğundan şehir değtirerek ekspertize gittik ve yaşadığımız olumsuz deneyimi başkaları da yaşamasın diye aktarmak istedim. Kısacası ön değerleme yaptıkları araca teklif vermediler. Ciddiye alınacak bir firma değil.

20 Mayıs 07:50 (Şikayetten 1 gün sonra)
Mahmut
21 Mayıs 20:48

Yapmış olduğum telefon görüşmesinde konuyu tekrardan detaylandırdım. Araştırılıp geri dönüş yapılacağı belirtildi. Sonrasında herhangi bir arama ve açıklama tarafıma yapılmadı.

24 Mayıs 12:11
Mahmut
24 Mayıs 12:20

Merhaba Vavacars Müşteri Deneyimi, Sizlerle yaptığımız görüşmede yaşadığım mağduriyetle ilgili bir açıklama geri bildirim yapmadınız. Zaten sizden böyle bir beklentim de yoktu. Şikayetvar üzerinden yazmamın tek sebebi başka insanların aynı mağduriyeti yaşamaması adına. Eğer bir açıklama yapacaksanız tekrardan iletişime geçmenizi rica ederim. Bir açıklamanız yoksa da konuyu çözülmüş gibi göstermek için uğraşmayın lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Vavacars Hizmet Memnuniyetsizliği

Türkalp
23 Mayıs 20:07
1.088
Vavacars Hizmet Memnuniyetsizliği
Vavacars Hizmet Memnuniyetsizliği
1

Vavacars Aldığım Araç Boyalı Çıktı

Evren
20 Mart 19:30
2.651
1

Vavacars Şikayetçiyim Yalan Exper Raporu İle Araç Satıldı

Ferhat
22 Şubat 16:07
1.836
Vavacars Şikayetçiyim Yalan Exper Raporu İle Araç Satıldı
Vavacars Şikayetçiyim Yalan Exper Raporu İle Araç Satıldı
Benzer Şikayet Yaz