Toplam çözüm sayısı
..
Vav Steel-ev Prefabrik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  11 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Vav Steel-ev Prefabrik Ödemesi Yapılan Evi Teslim Etmiyorlar

1789görüntüleme
Elif
Elif 2 hafta önce

Ödemesi yapıldığı halde prefabrik evin teslim edilmemesi ve hâlâ oyalama çabası olan bir şirket (demeye bin şahit ister). Daha önce şikayetimi kaldırırsam eğer evi getireceklerini söylediler. Yine hata edip güvendik şikayetimi çektim sonrasında muhatap bulamadık. Şu an kendilerini dava etme sürecine girdik. Detaylı şekilde paylaşım yapacağım. Bu yorumları gösterdiğinizde size verecekleri cevap şu olacak; bizi çekemiyorlar karalamaya çalışıyorlar. Biz neden karalayalım bir sürü mağdur var. İnsanın sadece sinirlerini bozuyorlar.

Elif
Elif1 hafta önce

Burası da yeni buldukları yer itibar edip de aramayınız

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  11 Yorum

11 Yorum

Züleyha
Züleyha2 hafta önce
 

Medine elitaş kemal Çetinkaya ismail çetin kaya emine Çetinkaya vav steel prefbrık çetin kaya server prefabrik prefabrik ev yapanlar merve 7 ay oldu paramızı alalı yapmdılar evi müge anlıy çıkacağım

 2
Elif
Elif2 hafta önce
 

Aynı şekilde bizim de 10 ay oldu tüm ödemeyi yaptık. Destekçinizim bana ulaşabilirsiniz.

 2
Duran
Duran2 hafta önce
 

Bunların sözlerine inanmayın şikayetinizi kaldırtmak için sizleri tehdit edeceklerdir. Kesinlikle sözlerine inanıp şikayetinizi kaldırmayın adam gibi adam işini yapar ya da mağdurun parasını geri öder kimsede bir şey yazmaz bu terbiyesizlerin hiçbir söylediğine inanmayın. Benimle iletişime geçerseniz daha farklı gruplarda bunları ifşa edersiniz ben gerekeni yaptım.

 1
Duran
Duran2 hafta önce
 

Prefabrik dolandırıcılar listesinde isimleri geçiyor bu terbiyesizlerin. Bunlar nitelikli, bu terbiyesizler ev falan yapmak değil kimin parasını nasıl çalarım, kısacası bu terbiyesizler hırsız.

 1
Elif
Elif2 hafta önce
 

Sizinle iletişime nasıl geçebiliriz ve nasıl bir yol izlediniz?

 1
Duran
Duran2 hafta önce
 

Bu arada çok geçmiş olsun, Allah böylelerinin belasını versin inşallah, kimsenin parası kimseye yaramaz hırsızlıklarını nereye kadar yapacaklar bekleyip görelim.

 1
Duran
Duran2 hafta önce
 

Evet çok doğru dolandırıcı oldukları için bunları millet çekemiyor o yüzdende karalıyoruz. Kim ne derse desin bu şahıslar pislik insanlar o yüzdende il il geziyorlar, bakalım Karatay'dan sonraki kaçışları neresi olacak bu terbiyesizlerin. Elif hanım şikayetinizi Çetinkaya server prefabrik olarak da yapın lütfen, vav steel bunların kendilerince uyduruk isimleri gerçek firma adı Çetinkaya server (firma derken dolandırıcı firma)

 1
Elif
Elif2 hafta önce
 

Yazdım oraya da müşterim değil demişler :) ne kadar düşebilir bir insan ben ömrümde böyle bir kafa yapısı ile karşılaşmadım. Nasıl insan içine çıkabiliyorlar anlamış değilim. Belgeleri ile sundum zaten. Çıksınlar karşıma nasıl müşterisi değilmişim :)

 1
Elif
Elif2 hafta önce
 

Tüm ev yaptırmak isteyenlere duyuracağım az kaldı merak etmesinler bir hanımefendi de TV ye çıkacaktı bakalım o zaman da müşterimiz değil diyebilecekler mi :)

 1
Cengiz
Cengiz1 hafta önce
 

Bu sayfa çok iyi kimin ne yaptığını öğreniyoruz

 1
Duran
Duran5 gün önce
 

[email protected]

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile