17 Mayıs 2013

Vatan Kozmetik Orjinal Olmayan Ürün!

Vatan Kozmetik Altımermer Caddesinde bulunan mağazasında sahte ürün satıyor.
Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan aldım, daha önce başka yerden alıp kullandığım ürün olduğundan sahte olduğunu anladım, gidip mağaza yetkilisi bayana durumu belirttim.

Bana asla öyle bir şey olamayacağını onların orjinal ürün sattıklarını ve P& G firması ile birebir çalıştıklarını belirtti. Ben de önceki ürünün fişini kaybettiğimden tekrar aynı üründen aldım,
P& G firmasına ürün ile birlikte fişimi de gönderdim .

Sahte olduğunu belirtir bi yazı ile beraber mahkeme yolunun açıldığını söylediler. Ancak mahkeme ile uğraşamayacağım için hakkımı arayamadım. Para da gitti saçlarım da döküldü, kepekler hala geçmedi.

Firdevs 1.157 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Kozmetik Temsilcisi22 Mayıs 2013

    vatan kozmetik 30 senedir perakende sektöründe hizmet veren vatan marketler grubunun bir şubesidir, işletmemizde hiçbir zaman orijinal olmayan ürün satılmaz, orijinal olmadığını iddia ettiğiniz ürünü ve üreticisi olan Procter&Gamble ın diğer ürünlerini Türkiye distribütörü olan YÖNTEM KOZMETİK A.Ş. den tedarik etmekteyiz, gereğinin yapılması için sizden sözde ürünün orijinal olmadığını gösterir belgeyi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön