06 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar'dan Fatura Geldi Ürün Hakkında Bilgi Alamıyorum.

İnternet üzerinden 04 02 2014'te koşu bandı aldım. Ürün takip numarasından gönderiyi takip ediyordum. UPS ile göndermişler fakat faturadan başka bir şey elime ulaşmadı. Netten baktığımda ürün teslim edilmiş gözüküyor. Çağrı merkezinde ki bayanın bir hakaret etmediği kaldı. Yok mağaza gönderiyor, yok Altis ile anlaşmalıyız onlar gönderecek deniyor ama hiçbir takip numarası veren yok.

Fatura Avcılar'dan kesilmiş ürün nerede ne zaman gelir, gelir mi belli değil. Avcılar şube çağrı merkezine yönlendiriyor, çağrı merkezi hiçbir şey bilmiyor. Daha ürün takip numarasını bile sormadan baştan savmak için gelir gelir diye geçiştiriyorlar. Kesinlikle profesyonel değiller, sikayetçiyim.

Hasan 83 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 09 Şubat 2014

    evet ya çözümlendi çözümlenmez mi. Olmayan ürünü sattınız 5 gün sonra aa ürün yokmuş paranızı iade edelim diyorsunuz. Teşekkürler Vatan Bilgisayar. Diğer internet sitelerindeki koşu bantları ile arasındaki fiyat farkının bu kadar fazla olmasının nedenini merak ediyordum öğrenmiş oldum. Çağrı merkezinde nezaketten uzak insanlar çalıştırmaya, bilgi almaya çalışan müşterileri de azarlamaya devam edin..

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön