24 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Ürün Teslim Edilmedi

Vatan bilgisayar interneti üzerinden 01.01.2014 günü Galaxy S3 mini telefon sipariş ettik. UPS kargo 3 ocak günü siparişin 14:24'de adresimize teslim edildiği bildirildi. UPS'ye kargoyu almadığımı belirttiğimde kurye elemanı, yöneticisi ile birlikte adresimize geldi ve kargoyu bu adrese ve bize teslim etmediğini kabul etti.

Nereye ve kime teslim ettiğini hatırlamadığını söyledi. Teslim tutanağında imza atılmış ama gerçek değil. Bunun üzerine UPS, kurye ile ilgili yasal işlem başlattığını ve 17.01.2014 günü Vatan Bilgisayar'a tazmin işlemlerine başlandığını belirtti. Konu ile ilgili olarak Vatan'a 5 kez mesaj gönderdik, sayısız kez telefon ettik ama ürün bedeli 699 TL iade edilmedi. Şikayetim var.

Serap 168 Okunma

Cevaplar

 • Serap'ın Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

  Sayın Şikayet Var Yetkilileri..İlgi ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler ederim. Kargoda kaybolan ürün bedeli 699-TL Vatan Bilgisayar tarafından 31.01.2014 günü hesabıma iade edildi ve sorun çözüldü. Tekrar teşekkürler, saygılar...

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Serap 28 Ocak 2014

  Personele hiçbir yardımı olmamasına rağmen usulen puan verdim.Sonraki iki soruya sıfır diyorum çünkü hala çözüm yok ve çözüm üretecek kimse ile görüşemedim. Aynı tür bir hizmet için asla Vatan'ı düşünmüyorum.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında gerekli araştırma yapılıp geri dönüş yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 • Serap 24 Ocak 2014

  Sayın yetkili ilginiz için çok teşekkür ederim. Yukarıdaki şikâyetle ilgili olarak; Vatan'daki müşteri hesabı, ürünle ilgili adres ve fatura bilgileri oğlum ONUR ÇEMBERTAŞ adınadır. Benim adıma şikayetin iletilmiş olması karışıklık yaratabilir diye hatırlatmak istedim. Benim şikayetim, UPS hatayı kabul etmesine ve tazmin işlemlerine başlamış olmasına rağmen Vatan'ın beni neden bilgilendirmediği, ürün bedelini hesabıma geçmeyi neden geciktirdiği konusunda. Olay çağrı merkezi çalışanları ile çözülecek gibi değil, neden karşıma bir yetkili çıkıp da açıklama yapmıyor. Tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön