Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Ürün 3 Kez Servise Gitti!

Etem K. |

Ben bir yıl önce lenovo bilgisayar aldım Mersin Vatan Bilgisayar'dan. 3 defa arıza nedeniyle servise gitti. Ne zaman bilgisayarın durumunu sormak için Mersin Vatan Bilgisayarı aradıysam adamlar saatlerce telefonda bekletip daha sonra kapattılar. Malı satana kadar iyi ama daha sonra yüzüne bakmıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Etem K.
  31 Aralık
  19:42

  sayn yetkili ben lenova teknik servisten şikayetçi değilim, 3 defa leptop tamire gitti ama adamlar son derece iyi ilgilendiler, benim kızdığım mersin vatan bilgisayardaki telefona çıkan ve gittiğimde ilgilenmeyen personelleriniz.

 • 31 Aralık
  10:57

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır.
  Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir.

  Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.

  Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla