Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Telefon Şarj Olmuyor.

Zehra S. |

29 nisan 2014 tarihinde iPhone 5 model telefonumu garantiye şarj olamaması ve boya renginde değişiklik olması nedeniyle garantiye verdim. En az 4 kez müşteri ilişkileriyle konuşmama rağmen neredeyse 1 aydır telefonla ilgili bir bilgim yok. Yedek telefon desteği sağlanması garanti şartlarında olmasına rağmen bu da yapılmadı. Gerçekten mağduriyet yaşıyorum. Yeni telefonda almak istemiyorum. Bence elektronik konusunda Vatan computer asla tercih edilmemeli.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  16:20

  Değerli Müşterimiz,

  Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır.
  Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır.

  Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir.


  Saygılarımızla.

 • Zehra S.
  22 Mayıs
  18:57

  tekrar müşteri hizmetleriyle konustugumda telefonun sarj olma problemi 'garanti kapsamı' dısında oldugu tamirinin yapoılmamasına ragmen 25 gün alıkonuldugu gibi bilgiyle karsılastım..nasıl sarj etme problemi müşteri hatası olabilir anlayabilmişş değilim üstelik tamiri için 1800 tl gibi ücret söylendi.zaten telefonun fiyatı 2000 tl.apple acaba bu kadar kötü garanti şirketleriyle nasıl iş yapabiliyor.ve garanti neyi karsılıyor böle bi sorunu karsılamıyorsa

 • 22 Mayıs
  09:26

  Değerli Müşterimiz;

  Konu hakkında 09:26 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla.


  Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş
  www.vatanbilgisayar.com