03 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Bilgisayarım 1 Aydır Elime Ulaşmadı!

28 Kasımda internet üzerinden aldığım bilgisayar bana ekranı kırık bir şekilde gönderilmiştir. Uzun uğraşlarımla yaklaşık 10 günde iade edilmesi için uğraştım. Tutanak tutmama rağmen bilgisayar bana geri gönderildi. Kendi suçları olmasına rağmen beni günlerce uğraştırdılar ve hiçbir şekilde geri dönüş yapmadılar.

Yapacakları şey yeni bir bilgisayarı hemen göndermek olması gerekirken hiç kullanmadığım bilgisayarı 3 haftadır serviste diyerek beni oyalıyorlar. Şu an 2 Ocak 2014. Yaklaşık 35 gün önce aldığım bilgisayar için hala uğraş vermekteyim. Artık bıktım usandım, artık mahkemeye vereceğim. Koca firma 1 bilgisayar için müşterisini böyle zor duruma düşürmemeli.

Uğur 85 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 06 Ocak 2014

    HALA Bİ DÖNÜŞ YOK BÖLE FİRMA OLMAZ HEM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DİCEKSİNİZ HEM DE HALA Bİ GERİ DÖNÜŞ YAPMAYACAKSINIZ..

  • Uğur 05 Ocak 2014

    iyi de bu paylaşım ne kadar sürecek ben budan gittiğim de mi acaba hala bi geri dönüş yok bana öle bekliyorum yani parasını ödediğim halde..lütfen işlemlerinizi hızlandırın yoksa ben başka işlemler yapıcam ve bu işin peşini bırakmıcam bilginiz olsun..

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi03 Ocak 2014

    Geribildiriminiz için teşekkür eder, bizler için değerli olduğu ifade etmek isteriz. Yazınızda sözünü ettiğiniz konuların ilgili departmanlar ile paylaşılıyor olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön