03 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Bilgisayar Sürekli Arızalı Çıkarıyor

23.06.13 tarihinde Vatan Bilgisayar Balçova şubesinden bilgisayar kasa mı götürmek, montajını yaptırmak suretiyle Corsair H80i sıvı soğutma sistemi aldım. Fazla ısıdan sistem kendini kapatıyordu. Kasayı tekrar Vatan Bilgisayar'a Balçova şubesine götürdüm. Arıza Vatan Bilgisayar personelin önünde devam etti.

Montaj hatasından tekrar yetkili personel tarafından montaj edildi. Bu olay 2 kere daha tekrar etti.
30.12.13 tarihinde PC kasasını tekrar Vatan Bilgisayar Balçova şubesine götürdüm, yetkili personel tarafından sökülüp stok fan geri takıldı. Isınma sorunu yaşanmadığından sorunun sıvı soğutmada olduğu tespit edildi, servise gönderildi. 28.01.14 tarihinde kullanıcı hatası olduğu iddiasıyla geri gönderildi. Sorunumun giderilmesini istiyorum.

Adil 106 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön