27 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar'da Tezgahtaki Ürün Fiyatı İle Kasadaki Fiyat Farklı.

24.01.2014 tarihinde Tekirdağ Vatan Bilgisayar'dan eşime Samsung S4 telefon almak istedim. Telefon reyonunda indirimli olarak ilan edilen fiyat 1479 TL iken kasaya gidip-gelen görevli bayan fiyatın hatalı olduğunu söyleyip asıl fiyatın 1549 TL olduğunu söylemiş, ürünü reyondaki 1479 TL fiyata veremeyeceklerini belirtmiştir.

Ürünü satan bu firma anladığım kadarıyla fiyatları dolar kuruna göre sürekli revize ediyor ancak müşteri satın almak istediğinde kasada fiyat farkı oluşuyor. Neticede reyon ile kasa fiyatı birbirini tutmuyor, dikkat edilmezse de müşteri yanıltılmış oluyor. Ben ürünü almadığım gibi daha da Vatan'a değil birşeyler almak fiyat sormaya bile gitmem. Yapılanı Vatan'a yakıştıramadım.

İbrahim 189 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 01 Şubat 2014

    Belirtilen saatte 1 adet cevapsız arama vardı fakat sadece 1 kez çaldı ve kapandı. Bu da gorusmeyi yapmak istemediğiniz anlamına geliyor. Zaten durum ortada soylenecek cok bir sey de yok, bundan sonra gorusme yapmama da gerek yok. Sozkonusu urunu hem daha ucuza hem de hediye altında kılıf ve korumasını da verdiler. Vatan'da bunlar ilave olacaktı. Tesekkurler.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 12:45 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön