01 Şubat 2014

Vatan Bilgisayar'da Müşteri Memnuniyeti Yok.

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum htc marka cihaz 1 ay sonra bozuldu ürün hatalı çıktı, teknik servis yazılımda sorun var dedi, yeni yazılım yükledi, sorun giderilemedi. Bir daha gönderdiğimde ekrandan dolayı denildi ekran değiştirildi yine sorun giderilmedi ve sonuç daha da kötü oldu bu sefer dokunmatikte bozuldu.

Tam 6 defa servise gitti cihaz ama ne Vatan Bilgisayar ne de teknik servis telefonun hatasını düzeltememelerine rağmen elimizden başka bir şey gelmez deyip, bir daha ki sefer gittiğimde ise artık kimse ilgilenmedi, telefonu aldığımda bir sorun olursa siz hiç ilgilenmiyorsunuz biz sizin yerinize herşeyi yapıyoruz dediler ama ilgi alaka satış sonrası müşteri memnuniyeti sıfır.

Egemen 30 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Egemen07 Şubat 2014

    Değerli Vatan, ben Cihazı alırken bana herhangi bir sorun olduğunda telefonum hakkında herhangi bir şikayetim olduğunda hiç bir şekilde asla ama asla hiç bir şeye karışmayacağımı ve bütün garanti kapsamı boyunca vatan computer'in ilgilendiği söylenildi ben cihazı alırken. Bu cümleyi bana söyleyen şahıs sizin telefonumu aldığım şubenizde çalışıyor şuan da. Bu konuda Teknik Servis olmadığınızı AMA teknik servis ile benim yerime siz DEĞERLİ vatan computer yetkilileri olarak ilgilenileceği söylendi. Umarım anlamışsınızdır...! Değerli Müşteriniz...!

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön