28 Kasım 2013

Vatan Bilgisayar'da Müşteri Hizmetleri Birimi Yok!

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum ürünün iade işlemleriyle alakalı olarak müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım ve 19 kasım ile 21 kasım tarihlerinde 444 5656/6 no'lu telefondan farklı temsilciler ile görüştüm(21 kasımdaki görüşme H. bey ile gerçekleşti).

Müşteri hizmetleri birimi yokmuş. Telefonda bir ilgiliye ulaşana kadar 18 dk hatta bekliyorsunuz ulaştıktan sonra da tek amacı müşteriyi oyalamak olan temsilcilerle kısır döngü halinde boşu boşuna 20 dk daha telefonda zaman kaybediyorsunuz ve sonuç kocaman bir "0"

Müşteri hizmetleri departmanı yokmuş , şikayet edecek ilgili yokmuş , şikayeti iletin denilen web sayfalarındaki ilgili bölüm de çalışmıyor.

Melek 221 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi17 Aralık 2013

    Konu, ilgili birime iletilmiştir. Saygılarımızla

  • Melek 01 Aralık 2013

    19 ve 21 kasım tarihlerinde Vatan bilgisayarı (444 56 56/6)'ın arıza destek birimini aradığımda(Müşteri ilişkileri birimi olmadığından oraya ulaşabildim muhatap olarak) talebim doğrultusunda oluşturulan şikayetlerim için bana 1 hafta içerisinde geri dönüş yapacaklarını iletmiş olmalarına rağmen kimseden bir dönüş yok. Bugün 1 aralık, bu nasıl bir müşteri anlayışıdır.Satış yapılana kadar her şey iyi güzel , satış sonrası yaşadığınız en ufak sıkıntıda ulaşacak muhatap yok. Muhatap olarak telefonun tamirinin yapıldığı yetkili servise kendi imkanlarım ile ulaşabileceğim söylendi. Benim faturamda muhatabımın Vatan bilgisayar olduğu yazıyor, ben ödememi Vatan bilgisayara yapmışım neden alakasız yere yönlendiriliyorum dahası ilgisiz çalışanların umursamaz tavırlarına maruz kalıyorum. Bir daha Vatan bilgisayarın önünden dahi geçmek istemem. Kimseye asla ve asla tavsiye etmiyorum!

  • Melek 01 Aralık 2013

    Vatan Bilgisayar'dan hiç bir görevli bana hiç bir şekilde geri dönüş yapmadı. Böyle bir hizmet anlayışı olan firma ile asla bir daha alışverişte bulunmayacağım gibi etrafımdaki herkese sosyal medya aracılığı ile bu duyarsızlığı ileteceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön