23 Aralık 2013

Vatan Bilgisayar'da Erkek Kiti Bulamadım!

21/12/2013'te Keçiören mağazasına QG 3371 no'lu erkek kitini almaya gittiğimde ürün stokta görünmesine rağmen bulunamadı. Bende 3320 kodlu alt ürünü aldım, eve geldim. Kullandım ama hiç memnun kalmadım. 22'sinde gittiğimde bu ürünü verip fark ödeyerek 3371 no'lu ürünü almak istediğimi söyledim. Ürünü tekrar satamayacakları için alamayız dediler. Tüketici hakları bu tür ürünler için geçersiz mi?

Bekir 70 Okunma

Cevaplar

  • Bekir01 Ocak 2014

    ürün ayıplı diye konuyu başka yere çekiyorsunuz beğenmediğim bir ürünü değiştirmek istiyorum parasını almak değil ve daha pahalı bir ürün almak istiyorum sadece ve siz değiştirmiyorsunuz.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi31 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön