29 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar'dan Ürünü Aldığımdan Beri Yavaş

6.7.2013 Tarihinde Samsung markalı 17.8 inc büyüklüğünde i5 core işlemcili bir bilgisayar aldım ve bunun da yanında 2 senelik mc afee virüs programı aldım. Vatan Bilgisayar'daki görevli arkadaş bu bilgisayarın oyun için çok uygun olduğunu ve hızlı olduğunu söyledi bende bu yüzden bu bilgisayarı aldım.


Aldığım günden beri aşırı yavaş ve en ufak oyunu bile kasıyor. 2 ay önce Vatan Bilgisayar'ın teknik servisine götürdük ve format atıp geri verdiler bilgisayarı. Eğer çözüm bulunmazsa davacı olacağım lütfen ilgilenin bu benim vatan bilgisayardan çektiğim 3.konu bıktım artık sabrım taştı ilgilenin!

Eren 71 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön