Vatan Bilgisayar ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Alper'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Vatan Bilgisayar'dan Alınan  Penta C Katlanır Kamp Sandalyesi!

1.252görüntüleme
Alper
Alper 11 Kasım 2020 12:59

İnternet mağazasından 200₺ ye aldığım kamp sandalyesi birkaç oturuşta sonra eklem yerlerinden kırıldı. Garantiye gitti, andoutdoor firması önce 40₺ para istedi, sonra itiraz edince garantiden değiştiler. 1 ay sonra, yani yasal 20 gün servis süresinden sonra geldi. Üstelik Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri de yenilenen üründe de aynı şekilde ileride kırılmaya sebebiyet verebilecek durumun olduğunu gördüler ve hak verdiler. 

Bir daha bozulacak ürünün zaten yasal süresinin de geçmesi sebebiyle para iadesini istedim. Yeniden tedarikçi firma ile konuşmuşlar, iade almıyorlar. Sizde kendiniz gördünüz, değişen parça yamulmaya başlamış bile, kendinizde kabul ediyorsunuz ama iade almıyorsunuz. Siz kimsiniz de yasaların üzerindesiniz, kanuni iade hakkımı kullanmak istiyorum. Yasal tamir süresini geçtiniz ve yine bozuk ürünü gönderdiniz.

Alper
Alper14 Kasım 2020 13:08

Firma tenezzül edip cevap bile vermiyor... Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Andoutdoor kamp sandalyeleri de garanti yok demiş, sanayi ve Ticaret Bakanlığı iki yıl garantiyi yasal zorunluluk olarak koydu, siz kendi keyfinize bunu kaldıramazsınız, dizide şikayet edeceğim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .

Benzer Şikayetler