14 Mart 2014

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Üründen Memnun Kalmadım

08.03.2014 tarihinde Samsung i8552 modeli bir cep telefonu aldım. Telefon çok yavaş. Ayrıca alırken 8 gb denilen hafıza, telefondan bakıldığında 5 gb olarak gözüküyor. Ram 1 gb denilirken, telefonda ise 850 mb olarak gözüküyor. Ayrıca ekran açma tuşuna basıyorum çok geç açılıyor.


İade için 444 56 56 ve 322 247 22 66 no'lu telefonları aradığımda ise getirin servise yollayalım deniliyor. Tamamen bu kandırıcı bir davranış. Bir hafta bile olmayan telefonu neden servise yollayayım. Daha önce general mobile kullandım ve ne denildiyse o görünüyordu. Ekran açma tuşuna basıncada hemen açılmaktaydı. Telefonu iade etmek istiyorum.

Kerem 154 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Mart 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Kerem19 Mart 2014

  Bugün akşam 18:42 - 18:52 saatlerinde 2 kere arandım. Uygun değildim telefonu açamadım. Yarın tekrar arayabilirsiniz.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi19 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Size ulaşabileceğimiz irtibat numarası iletebilir misiniz. Saygılarımızla.

 • Kerem17 Mart 2014

  Sorunumun çözüm bu değil. Kesinlikle bir daha vatan bilgisayardan ürün almam. Ben diyorum ki satarken etikette yazdığınız veriler ile telefonda olan veriler aynı değil. Kalkmış garantiyi ithalatçı veriyor diyorsunuz. Sorumun çözümü bumu.

 • Kerem17 Mart 2014

  Çözüm bulunmadı. Benim anlattığım sorun farklı, onlar ise farklı cevap verip geçiştirdiler.

 • Kerem14 Mart 2014

  Vatan Bilgisayar yetkili teknik servis olmayabilir. Sattığı malın arkasında olup bu özellikler karşılanmıyorsa ürünü geri almalıdır. Müşteri yanıltılarak satış yapılıyor. Telefonun yavaş olmasını geçtim. Sizden alırken etikette yazan veriler ile, telefonda görülen veriler doğru değil. Nasıl bir satış şeklidir bu. Ben Vatan Bilgisayarın söylenilen özelliklerde telefon satmadığını, bundan dolayıda kandırıldığımı düşünüyorum. Bu durumdan dolayı Telefonu iade etmek istiyorum.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu, ilgili birime aktarılmıştır. Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön