28 Ocak 2014 #2260463

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Üründen Memnun Kalmadım

Vatan bilgisayar Elazığ mağazasına hangi saatte telefon açarsanız açın, muhatap bulup ahizenin kaldırılma olasılığı çok düşük, 10 defada 1 kez ancak telefona bakıyorlar. Ayrıca almış olduğumuz elektrik süpürgesinin eve getirdiğimizde yeteri kadar emiş gücüne sahip olmadığının farkına vardık. Mağazaya götürdük farklı bir markayla değişimini istedik.


Bize göre ürün ayıplı mal kapsamına giriyordu. Tanıtımların farklıydı. Derdimizi anlatamadık. Ürünü servise gönderdiler. Sağlam raporu verdiler. Düşünün bu çağda bir ürün alıyorsunuz, eve götürüyorsunuz, kullanmadan geri getirip farklı bir ürünle değiştirmek istiyorsunuz fakat talebiniz kabul görmüyor. İstemediğiniz bir ürünü almak zorunda bırakılıyoruz.

Ahmet 98 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Şubat 2014

    ürünü teslim almaya gittiğimde, sağlam raporu verdikleri sıfır yeni ürünü yağladıklarını ve sıkışan parçayı çıkarmak için zedelediklerini gördüm.şimdi ne yapmalıyım siz söyleyin.yol gösterin.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön