21 Şubat 2014 #2309023

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Ürün İkinci Kez Arızalandı

Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum ocz vector ikinci kez arızalandı ve kullanmaya mecbur bırakıldığımız ups kargo ile kargo ücreti yine tarafımdan karşılanarak tekrardan Topkapı internet müşteri hizmetlerine yolladım. Geri dönüş yapmayacaklarını tahmin ettiğim için sürekli olarak gerek internet siteleri, gerek telefon aracılığı ile durumla ilgili bilgi aldım.


1 hafta içerisinde iade alınabilir durumuna geldi ve iade alacaklarını belirttiler. Israrla sormama rağmen hediye çeki, ücret iadesi, nereden yapılacağı hakkında net bilgi veremediler ve her seferinde size dönüş yapılacak denildi ancak bu durumların herhangi birisi için hiçbir şekilde ne bir dönüş yapıldı ne birisi arayıp bilgi verdi.

Tolga 181 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi26 Şubat 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Tolga21 Şubat 2014

  şikayetim hali hazırda çözümlenmişti hemen öncesinde ancak şikayet üzerine aranıldığımda olayın yeni bir boyutunu öğrenmiş oldum. sabah ki görüşmemde söylenilen faturanın aslı ile şubelerden alabileceğim ifade edilen iade, ödemeyi yaptığım karta aldığım gibi taksit taksit yapılacakmış. "şubeye gittiğimde de mi taksit taksit alacaktım?" ve "ben bankaya taksitli ödeme yapıyorum siz parayı tek seferde bankadan alıyorsunuz. iadeyi de tek seferde almam gerekmiyor mu? gibi sorularımın hepsi havada kaldı. bir müşterilerini kaybettiler. umarım zaman içerisinde düzeltirsiniz kendinizi.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi21 Şubat 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Tolga21 Şubat 2014

  son yaptığım müşteri hizmetleri aramasında bana iadeyi faturanın aslını herhangi bir şubelerine götürerek işlem yapabileceğimi söylediler. yine sordum hediye çeki mi yoksa para iadesi mi diye yine net cevap veremediler. orada belirlenecektir şeklinde bir cevap verildi. üstelik telefondaki çalışan sanki benimle konuşurken başka birşeylerle uğraşıyor gibiydi sürekli cümlelerimi tekrar ettirip durdu. şubeden işlem yapıp yapamayacağımı daha önceki telefon görüşmelerimde de sormuştum ancak yine net cevap veremediler ve sonunda iş buraya geldi. en baştan direkt bunun mümkün olabileceğini söyleselerdi hem takdirimi kazanmış olacaklardı hem de işlerim onların yüzünden aksamamış olacaktı. müşteri hizmetleri ve kargo politikaları bu şekilde devam ettiği, geliştirilmediği sürece .bir daha vatan bilgisayarla alış verişim olmayacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön