20 Aralık 2013

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Ürün 3 Kez Servise Gitti!

Ben bir yıl önce lenovo bilgisayar aldım Mersin Vatan Bilgisayar'dan. 3 defa arıza nedeniyle servise gitti. Ne zaman bilgisayarın durumunu sormak için Mersin Vatan Bilgisayarı aradıysam adamlar saatlerce telefonda bekletip daha sonra kapattılar. Malı satana kadar iyi ama daha sonra yüzüne bakmıyorlar.

Etem 98 Okunma

Cevaplar

  • Etem31 Aralık 2013

    sayn yetkili ben lenova teknik servisten şikayetçi değilim, 3 defa leptop tamire gitti ama adamlar son derece iyi ilgilendiler, benim kızdığım mersin vatan bilgisayardaki telefona çıkan ve gittiğimde ilgilenmeyen personelleriniz.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi31 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön