07 Kasım
#12919568

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Tıraş Makinesi Jilet Bölümünde Delik Oluştu!

6 ay önce aldığım Braun marka tıraş makinesi jilet bölümünde delik oluştu ve yüzümde yaralanma oluşturdu. Bu sebepten Güngören Kale Center'dan aldığım ürünü kutusuyla Vatan Güngören Kale Center şubesine servise gönderilmek üzere bıraktım ve 9 gün içerisinde dönüş yaptılar.


Fakat söyledikleri şey oradaki jilet bölümü garanti dışıymış. Ve660 TL servis ücreti istenmekte. 1200 TL verdiğim ürünü bana tekrar satmak isteyen Vatan Bilgisayar'ı ve bu ürünü satıp müşterisini mağdur eden). Bir işletme var mı

Selim Selim 763 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selim2 g

    Vatan Bilgisayar'dan Kale Center AVM de olan bu işletme Braun marka S9 marka tıraş makinesini1300 TL ödeyerek 7 ay önce aldım. Fakat ekim29da başlıkta delinme meydana geldi tam tıraş olurken yüzüm yara içerisinde kaldı. Aldığım AVM'de olan Vatan bilgisayarı aradım. Kendileri makinesi alıp yetkili birim yani Braun servisine göndereceklerini ve20 gün süreceğini beyan etmiştir. 1 hafta içerisinde vatandan mesaj geliyor vearayıp işlem yapacaklarını onayını yani be saf gibi 660 TL servis ücreti istemek için Vatan bizi saf yerine koyup bir de arttırıyor. Şikayetciyim.

Ziyaretçi Yorumları