24 Ocak 2014 #2255310

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Telefonun Bataryası Şişmiş

16.06.2013 tarihinde Antalya Lara Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Samsung Galaxy NoteII cep telefonunun şarjının sürekli bitmesi dolayısıyla bataryayı çıkardığımda bataryanın kapağını geri kapatamayacak kadar şişmiş olduğunu farkettim. Önce Samsung ana bayisine götürdüm ki görür görmez batarya orijinal değil cevabını aldım.


Vatan Bilgisayar'a götürdüm; servise göndermemiz lazım dediler. Telefon servise gidince attıkları servis mesajında; 66 tl+kdv karşılığında bataryayı değiştirip göndereceklerini, onaylamamam halinde de aynı şekilde geri ileteceklerini bildirdiler. 30 gündür telefonsuzum ve inanılmaz sinirliyim!

Bekir 155 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Bekir31 Ocak 2014

    Vatan Bilgisayarın ne şikayetime vermiş olduğu cevaptan,ne de müşteri memnuniyet anlaşından hiç ama hiç hoşnut kalmadım;zira ürünlerini satarken vatan bilgisayar garantisiyle sloganı üzerinden tabiri caizse pazarlama tuzağı kurup,sonra da garanti bize ait değil deyip işin içinden sıyrılmak nasıl bir etiktir?!..Ne ben,ne de tanıdığım hiç bir diğer insan bundan sonra bu firmadan alışveriş yapmayacaktır;zira orjinal olmayan bir bataryayla satmış oldukları telefonu 30 gündür serviste alıkoyup,üstelik bataryayı bile garanti kapsamında değiştirmeden geri ileterek,utanmadan müşteriyi zan altında bırakan bir firma ile muhatap olup, memnuniyet beklenilmesi abesle iştigal olur kanımca..Ayrıca;şikayet başlığım da değiştirilmiştir teessüf ediyorum; "Vatan Bilgisayardan almış olduğum telefonun bataryası fake(sahte) çıktı!" idi şikayet başlığım, orjinali ile düzeltilmesini talep ediyorum; Teşekkürler..

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön