27 Ocak 2014

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Telefon Çok Yavaş

07.12'de Vatan Bilgisayar San.Tic.AŞ.Bağdat Cad.no353/D Maltepe'den aldığım iPhone4 wifi'ye görmediğini ve program indirirken inanılmaz yavaş olduğunu farkettik. 2 kez aldığım yetkiliye göstermeme rağmen herhangi bir düzelme olmadı. Bu sebeple 22.12' de servise gönderilmesi için bıraktım 25.01'de servisten çıktığını telefonumu alabileceğim söylendi.

Telefonu almaya gittiğimde (telefon mekaniğindeki sorunun giderildiği yazıyordu) Vatan yetkilileri ile yaptığımız denemede wifi'yi gördüğü fakat program yüklemek istediğimizde yüklemenin normalin çok altında sürdüğünü test ettik. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini rica ederim (telefonu alalı 1.5 ay oldu daha kullanamadım!)

Güvenç 89 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön