18 Ocak 2014 #2241885

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım HTC Telefonum Bozuldu

Vatan Bilgisayar'dan aldığım htc marka telefonum bozuldu. 1.garantiye gönderdiğimde yapıldı dendi ama kameranın içerisinde tozlanma vardı ve kendi kendine aramaya yapmaya başladı. 3 aralıkta 2. kez yolladım, bugün teslim almaya gittim, yeni sürüm yüklenmiş dediler fakat kamera tozuna dokunulmamış bile ve Vatan'dan çıkmadan 3. kez garantiye göndermek zorunda kaldım.


Şuan Vatan Bilgisayar tarafından mağdur durumda bırakıldım. Yapılmayan telefonun cezasını telefonsuz kalarak neden ben çekmek zorundayım, anlamış değilim. Gereğinin yapılmasını ve telefonumun yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum. Servis no 13MS0033370.

Ömer 92 Okunma

Cevaplar

  • Ömer26 Ocak 2014

    Evet bildigim şeyleri geri bana söylediler.Çözümleri, süreçi hızlandıracagız dediler sadece bunu dediklerinden bir kaç gün sonra telefonu aldım yine bozuk 4.Kez serviste suanda.Fatura git gel parçalandı artık.Birde yapılmadan gelmiş telefon diyorum bu hata ne olacak diyorum ben neden magdurum diyorum sadece diyorum.Zaten ilk gönderdigimde garanti belgemle yollamıstım 2.3.4 cüde faturamla yollamak sorunda kaldım neden cünkü belgem servisten gelmedi diyorum anlatamıyorum bir türlü Bakalım iade talebimi ilettim tekrar gelirse telefon tüketici hakem heyetine başvuracagım.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Ömer23 Ocak 2014

    Bugün telefonu aldım maalesef tuşlarda takılma var 1 arpa boyu yol alamadık maalesef yarın tekrar gönderecegiz gene bekleyecegiz anlaşılan.Çözün sunmada sıfırlar diyebiliriz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön