11 Şubat 2014 #2286835

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım HTC Cep Telefonu 4 Kez Servise Gitti

24.12.2011 tarihinde aldığım HTC Sensation telefon tam 4 kez aynı şikayetlerden Vatan Bilgisayar tarafından servise gönderildi. İki defa parça değişimi yapıldı bir defa da yazılım yüklendi. Son kez Vatan'a götürdüğümde tekrar servise gönderildi ve 20 gün sonunda benden 117,00 TL + KDV servis ücreti talep edildi, garantisi geçmiş diye. Kendilerinden, hakkım olan ürün değişimi beklerken böyle bir muameleye maruz kaldım. Aynı sorun devam ederken, 4 kez servise gitmişken şimdi garanti süresi geçti deniyor.


Yetkilerden talebim, ürünün değişmesi yönündedir. Vatan Bilgisayar yetkilerinden konu için, hassasiyet göstereceklerini ve talebimi değerlendirmeleri yönünde inancımı korumak istiyorum.

Fethi 98 Okunma

Cevaplar

  • Fethi15 Şubat 2014

    Sattığınız hatalı ve arıza veren ürünün arkasında durmayarak beni mağdur ettiniz. Hakkımı helal etmiyorum bunu bilmenizi istiyorum. Vatan Computer'ı satış sonrası'da müşterilerine hizmet veren ve ayıplı ürünün arkasında duran firma olarak bilirdim. Kanuni yollardan hakkımı arayacağımı bilmenizi istiyorum. Saygılarımla Fethi Topo

  • Fethi15 Şubat 2014

    23.01.2014 tarihinde servise gönderilen telefonumu alamadığım gibi mağduriyetim devam ediyor. Sembolik bir servis tutarından iskonto teklifinden öteye gidilmedi.Vatan Bilgisayara yakışmadı...hakkımı hukuki yollardan aramaya devam edecim.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön