20 Ocak 2014 #2243276

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Her Ürün Sıkıntılı

Vatan Bilgisayar isimli kuruluştan aldığım Toshiba L-855 14N ve İphone 5s isimli ürünlerin ikisinde de sıkıntı çıktı. Toshiba laptopumu servise verdim 15 gün sonra geldi ve sorun yoktu. Şimdi aynı sorun (resetleme sorunu) İphone 5s cihazımda baş gösterdi. İphone 5s cihazımı az sonra servise vereceğim. Onun gelmesi de 15-20 gün sürse ne anladım ben iPhone'den ? Toplam 40 güne yakın bu cihazları kullanamadım. Bundan sonra kesinlikle vatan'dan bir şey almıyorum. Sağlam mal satmıyorlar.

Sefa 69 Okunma

Cevaplar

 • Sefa20 Şubat 2014

  Ürün yenisi ile değiştirildi 24 saat geçmeden aynı sorun tekrar ne biçim bir şey bu ya!

 • Sefa16 Şubat 2014

  Telefonu verdim 14 gün sonra olması lazım geldi.Telefonu kutudan çıkardım arabaya bindim eve doğru giderken biraz kurcalayım dedim,Kamerayı açtığım anda tekrar aynı sıkıntıyı aldım ve şimdi serviste 1 aydan fazla süre geçti telefon 1 saat elimde kaldı sadece.(Daha önce yazılım güncellemesi olup gelmişti,tekrar yaparlarsa ve hata devam ederse mahkemeye başvurup hakem heyeti talebinde bulunacağım.)

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 14:02 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Ulaşılabilir irtibat numarası iletmeniz durumunda tekrar geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 11:14 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Ulaşılabilir irtibat numarası iletmeniz durumunda tekrar geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi30 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 10:20 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Ulaşılabilir irtibat numarası iletmeniz durumunda tekrar geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön