16 Temmuz 2014

Vatan Bilgisayar'dan Aldığım Bir Haftalık Toshiba Bilgisayar Arızalı

07.03.2014 tarihinde Vatan Afyon şubesinden almış olduğum Toshiba Satellite L50-A-1CX model bilgisayardan kesik kesik cızırtılar gelmekteydi. Ayrıca aşırı derecede ısınıyor , şarjı da çok çabuk bitiyordu. Bir hafta olmadan geri götürdüm ve ürünün arızalı olduğunu iddia ettim. Servise gönderildi ve bir hafta sonra hiç bir sorunu olmadığı, içinden gelen sesin mekanik ses olduğu söylendi.


Aradan bir hafta geçtikten sonra cızırtılar iyice arttı , çok da ısınıyor diyerek tekrar servise gönderdim. Gene bir sıkıntısı yok diye bana iade edildi. Şu an aradan 4 ay geçti ve ben dayanamıyorum artık. Arızalı olduğu bariz belli olan bir bilgisayarı gönül rahatlığı ile kullanamadım. Çok fazla mağdur edildim.

Seda 1.898 Okunma

Cevaplar

  • Seda18 Temmuz 2014

    Çok üzgünüm. Bilgisayarımı kargoyla Ankara'ya Vatan'a gönderdim. Inşallah geri döner ve bir sonuç elde ederim diye umuyorum :(

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön