Vatan Bilgisayar Yanlış Notebook Teslim Etti

Ali Ali 5 yıl önce

İzmir/Karşıyaka Vatan Bilgisayar 08.09.2014 Saat 11:58'de teknik servise ekran kartı arızası sebebiyle Lenovo g510 marka/model dizüstü bilgisayarımı teslim ettim. 18.09.2014'te cep telefonuma gelen teknik servis mesajı ile doğruca dizüstü bilgisayarımı servisten teslim almaya gittim.

Ancak bana verilen dizüstü bilgisayar benim değildi. Seri nosu bile farklı olduğu için servis benim dizüstü bilgisayarımın başkasına gitmiş olabileceğini söyledi. 2014 yılında bu tarz hatalar gerçekten çok komik. Herneyse aradan 1 gün geçti hala benim dizüstü bilgisayarımın nerede olduğunu bilmiyorlar. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Bilgisayarımı kullanamadan kaybettiniz!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vatan Bilgisayar Logo Vatan Bilgisayar 5 yıl önce

Konu sonuçlandı. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

profile-icon Ali 5 yıl önce

Bugün Karşıyaka dan Ali adında bir adam gayet labali bir şekilde gelin notebookunuzu alın dedi. Oha yani hiçbirinizin birbirinizden haberi yok! Ben o notebooku almayacağımı zaten 2 haftadır yani sizin notebooğumu başkasına teslim ettiğinizden beri söylüyorum. Anlamak mı istemiyorsunuz? Zihin engelli bir insana bile bunu 2 haftada anlatabileceğimi düşünüyorum. Şirketinizde aksini idda eden varsa gelsin uygulamalı olarak ona göstereyim.

Vatan Bilgisayar Logo Vatan Bilgisayar 5 yıl önce

Değerli Müşterimiz; Tarafınıza iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

profile-icon Ali 5 yıl önce

Çözümün ç si bile geçmiyor o ona sallıyor o ona vatan bilgisayar gerçekten gözümdeki imajını yerle bir etti. Seri numarasına bakmadan bir ürünü nasıl teslim ediyorlar?

profile-icon Ali 5 yıl önce

Vatan bilgisayar benim cihazımı başkasına teslim etmiş ve o şahıs hala cihazımı iade etmemiş. Yeni cihaz istiyorum! Resmen düzenbazsınız. Bu kadar düşmez bir mağaza. Seri numarası kontrol edilmeden nasıl teslimat yaparsınız?

profile-icon Ali 5 yıl önce

75MS0014204 servis numarası.

Vatan Bilgisayar Logo Vatan Bilgisayar 5 yıl önce

Değerli Müşterimiz; Lütfen fatura bilgilerinizi veya servis kayıt numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler