27 Ocak 2015

Vatan Bilgisayar Yanlış Beyan!

Arızalanan Nikon marka fotoğraf makinemi 26-11-2014 günü 74ms0010652 müşteri hizmetleri formu ile Sultanbeyli Plato Alışveriş Merkezinde bulunan Vatan Bilgisayar Müşteri hizmetlerine teslim ettim. En geç 20 gün içinde makinenin yapılarak tarafıma teslim edileceğini söylediler. Bu şikayetim üzerine bir hafta öncesi Vatan Bigisayardan bir yetkili bir hafta önce beni aradı.


Ürünün mağazaya geldiğini kontrolü yapılarak tarafıma teslim edileceğini ve bunun için tekrar aranacağımı söylediler. Fakat nasıl bir kontrolse bir haftadır o bile yapılamadı ki mağaza halen beni aramadı. İnanıyorum ki bu da kocaman bir yalan. Bakalım bu şikayete nasıl bir cevap uyduracaklar.

Nazım 290 Okunma

Cevaplar

  • Nazım04 Şubat 2015

    Arızalanan Nikon marka fotoğraf makinemi 26-11-2014 günü 74ms0010652 müşteri hizmetleri formu ile Sultanbeyli Plato Alışveriş Merkezinde bulunan Vatan Bilgisayar Müşteri hizmetlerine teslim ettim. En geç 20 gün içinde makinenin yapılarak tarafıma teslim edileceğini söylediler. Şikayetimvar. Cam' a olan şikayetimden sonra Vatan Bilgisayardan bir yetkili 15.01.2015 günü beni arayarak fotoğraf makinesının mağazaya geldiğini, kontrolünün yapıldıktan sonra ürünün teslim edileceğini söyledi. Bu da kocaman bir yalan oldu. Aradan 20 gün daha geçmesine rağmen makinem halen kayıp. İkinci olay Vatan Bilgisayar benimle sadece bir kez iletişim kurdu. Bu dördüncü şikayetim olmasına rağmen durum bana bildirilmeden sadece şikayetim var sitesinde "müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir" şeklinde açıklama olmaktadır. Bu şikayetlerimle ilgili hiçbir bilgi alamıyorum. Lütfen mağduriyetimin giderilmesini ve makinemin bulunarak tarafıma teslimini, makinemin garanti kapsamında olmasına rağmen adıma çıkarılan 110 TL'lik faturanın da iptal edilmesini istiyorum. 04 Şubat 2015 10:56:31"Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir" cümlesi yapılan şikayete verilen mantıklı bir cevap mıdır? İşin gerçek yönü ise hiç kimse beni aramış ne de tarafıma bilgi verilmiştir. Tek bilgi yukarıda ki cümledir.

  • Nazım27 Ocak 2015

    "Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir" cümlesi yapılan şikayete verilen mantıklı bir cevap mıdır? İşin gerçek yönü ise hiç kimse beni aramış ne de tarafıma bilgi verilmiştir. Tek bilgi yukarıda ki cümledir.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön