03 Aralık
#13108940

Vatan Bilgisayar ve  Samsung Telefon Servis Süreci!

Vatan'dan Türkiye garantili almış olduğum Samsung S6 marka telefonum nemli peçeteyle ekran temizlenirken dokunmatiği bozuldu arka kapağı da dayanıksız çabuk kırıldı. Sıvı temasa dayanaklı diye bu sefer tekrar yine Vatan'dan Samsung S7 tercih ettim. Onunda 1 yıl sonra titreşim motoru bozuldu. O şekilde kullanıyordum. Aynı zamanda nemli peçeteyle temizleme işleminde dokunmatiği çerçeve kısmından bozuldu sonra kendi düzeldi ama dokunmatik hassasiyetini kaybetti. Ve bununda arka ekran kapağı ve ön üst ekranı kırıldı. Ve 2 yıl garanti kapmasında olmasına rağmen kapak kırıldığı için Vatan'dan Türkiye Samsung garantili olmama rağmen kapsama dışında bırakıldım.


Samsung sizi garanti kapsamı dışında bırakmak için elinden ne geliyorsa yapıyor. Ben arka kapağım bozuk kullanıyordum sizin titreşiminiz bozulmasa ve suya dayanaklılığına rağmen dokunmatiği hassasiyetini kaybetmeseydi kullanacaktım da…Herhalde ben içini açıp kendim titreşimi bozmadım.
Ayrıca Vatan Bilgisayar garantimin bitmesine 4 gün kala 29 Kasım günü biz kargoyu 2 Aralık pazartesi göndereceğiz sizin en son garantiniz 2 Aralık da bitiyor mesai o gün ellerine ellerine ulaşması lazım dedi telefonu kendiniz gönderin çünkü bizim teslim aldığımız tarih değil onların teslim aldığı tarih önemli dediler. 3 Aralık'da muhtemelen onlara gider garanti süresine yetişmez dediler. Fazla para verip Vatan Bilgisayar Türkiye garantili almamızın nedeni ne o zaman?

Serdar Serdar 1.186 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları