02 Nisan 2013

Vatan Bilgisayar Ütüden Memnun Kalmadım!

30 mart 2013 tarihinde sivas vatan mağazalarından bir adet plihps marka ütü aldım Aldığım ütünün değeri tam 370 tl ütüyü eve götürüp ertesi gün denedim. ütünün evdeki 50 tl lik ütüden daha kötü ütülediğini gördüm ütüyü alıp iki gün sonra vatan mağazasına götürdüm tabii değişim ve iadenin mümkün olmadığını söylediler.


Bende vatan bilgisayarın müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisiyle görüşebilmek için beni 15 dakika telefonda beklettiler ardından müşteri temsilcisine kavuşabildim. müşteri temsilcisine derdimi anlattım bana ütüyü değişemeyeceklerini söyledi ve siz ütüden ne bekliyorsunuz diye sordu !!! ben 3 gün önce aldığım ütüyü iade etmek istiyorum ama kabul ettiremiyorum.

Levent 59 Okunma

Cevaplar

  • Levent17 Nisan 2013

    Evet vatan bilgisayar yetkil servis değildir. bunu bilyorum. ancak satış elemanı bana bu ütünün hiç bir sorun yaşatmayacağını söyleyerek beni aldatmıştır. firma ürünü görerek aldığımı söylemekte ben ürünü gördüm ancak kulanırken değil stantta gördüm. ben denenirken görmediğim ürünle ilgili satış elemanına güvenmek zorundayım. satış elemanı beni aldatmıştır. satış elemanına yetki veren firma ortaya çıkan durumun sorumluluğunu kabul etmekle yükümlü olmalıdır.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi03 Nisan 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön