06 Mayıs 2013 #1781646

Vatan Bilgisayar Ürünün Sorunu Bitmedi!

Eskişehir Vatan Bilgisayar dan bilgisayar aldık, teslimatta test ettiklerini söylediler. Evde bağladığımızda fan çok gürültülüydü. Götürdüm, 1 gün sonra hazır dendi. Sorduk, bios tan ayarladıklarını, işlemcinin sıcak çalışacağını ve iyi bir fan gerektiğini söylediler. Davranışları ilginçti, havalar sıcak normal dediler. 5 dakikalık işlem ile 1 gün ürün tutuldu ve pişmanlığım başladı. Fan aldım.


Kurulumlarda bilgisayar kitlendi ve işlemcinin çok ısındığını gördüm. İçime sinmediğinden ürünü teslim etmek ve paramı geri almak için tekrar gittim. Test edilecek, sorunluysa 20 iş günü bakılacak dendi. Tez sınavım var, zor durumdayım. Hiç anlayış göremedim. Ayıplı ürüne 2000 tl vererek rezil oldum.

Ayyüce 60 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön