13 Mayıs 2013 #1795089

Vatan Bilgisayar Ürünün 2. Kez Habersiz Teknik Servise Gönderilmesi!

1 sene önce Vatan Bilgisayardan satın aldığım bilgisayarımı 14.04.2013 tarihinde müşteri hizmetleri aracılığıyla teknik servise gönderdim.20 iş günü sonunda teknik servisten gelen ürünüm benden habersiz olarak tekrar teknik servise gönderilip 20 iş günlük sürecin tekrar başladığı bilgisine ulaştım.


Bir ay daha beklemek derslerimde sıkıntı çıkaracağından ürünün tarafıma tamiri yapılmış bir şekilde ulaştırılmasını istiyorum.(Müşteri hizmetlerinde kendime muhatap bulamıyorum.)

Yusuf 78 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf25 Mayıs 2013

    Vatan bilgisayar dan ürünü alırken ki hassasiyet ti garanti gönderimi sürecindede görmek isteriz.Bilgisayarımı bugün aldım ve bana yanlış bilgisayarın irsaliyesini vermişler.Yani anlaşıldığı üzere işinize sadece satışta saygınız var.

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön