17 Mart 2014

Vatan Bilgisayar Ürünümü Henüz Göndermedi

13.04.2013 tarihinde Vatan Bilgisayar Batıkent şubesinden Xerox 6000 B renkli yazıcı aldım. 18.01.2014 tarihinde yine Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum siyah toneri okumaması nedeniyle 01.02.2014 tarihinde Vatan Bilgisayar aracılığıyla Xerox servise gönderdim. Bugün 16.03.2014 ve bugüne kadar ürünüm henüz teslim edilmedi.

Biliyorsunuz ki yasa 20 iş günü diyor, bu teslimlerde. Bizim süre ise çoktan 20 iş gününü aştı. Biliyorlar ki Tüketici Hakem Heyetine müracaat edersem, başvurum haklı kılınacak. Tüketicilerine adli müracaattan başka seçenek sunmayan bu mağazacılık anlayışını anlamıyorum. Bir çok defa müşteri hizmetleri ile görüşmemize rağmen herhangi bir sonuç alamadık.

Ulas 84 Okunma

Cevaplar

 • Ulas23 Mart 2014

  Vatan B.sayar sorunu çözümledi, doğrudur. Ancak eksik çözümlendi. Yazıcı ile birlikte vermiş olduğum siyah dolu tonerimden hala bir haber yok. Xerox servis, yazıcıda toner olmadığı söylemiş; hangi mantıktır ki, toneri okumuyor diye verilen yazıcıda toner teslim edilmesin. Yaklaşık 2 aydır çözmeye çalıştığım bir sorun. Çözemezsem hakem heyeti ile çözmeye çalışacağım. Umarım o aşamaya gelmeyiz. Saygılar,

 • Ulas23 Mart 2014

  Vatan B.sayar sorunu çözümledi, doğrudur. Ancak yaklaşık değeri yazıcı kadar olan dolu tonerim ile ilgili sorun maalesef çözülemedi. Toneri görmüyor diye bıraktığım yazıcımda, tonerin olmadığı söyleniyor. Madem ben toneri vermedim, servis hangi sorunu nasıl çözümleyecek anlamadım. Umarım bu sorunu çözerler.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi19 Mart 2014

  Müşterimiz ile iletişime geçildi. Konu çözümlendi. Saygılarımızla.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi17 Mart 2014

  Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön