12 Kasım 2014
Yorum Yap
#2818550

Vatan Bilgisayar Ürün İadesi Yerine Açık Çek Verilmesi ve Para İadesi Yapılmaması

Hangi karttan alışveriş yapıldıysa ona iade edileceğini söylediler ama 1 ayda bu sürdü ama onuda yatırmadılar resmen süründürmeye çalışıyorlar. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok deyip kredi kartı ile taksitli alışveriş yaptığım için bankada bana taksitle para verecekmiş neyin taksitinden bahsettiklerini yada kandırmaya çalıştıklarını anlayamadım.


Bir daha alışveriş yapmam taksitli ödeme olacağı için bende hukuksal işlem başlatıyorum. Sonuçta benim ne Vatan Bilgisayar'a ne de banka ya borcum var. Onlar bana taksitli ödeme yapamaz. Paramı peşin elime vermeleri lazım.

Deniz Deniz 252 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimize iletişim kanalı ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

  • Deniz12 Kasım 2014

    BİLGİSAYARIMI 19,02,2013 de ALDIM GARANTIYE 01,09,2014 de GÖNDERDİM. FAN VE FORMAT ATILMASI FALAN İÇİN GARANTİSİ BİTMEDEN GARANTİYE GÖNDERMEK İSTEDİM BAŞIMA BU DURUM GELDİ BİLSEYDİM BU GELECEK HİÇ GÖNDERMEZDİM ÇUNKİ HİÇ BİR SEYİ YOKTU 4 AYDIR BİLGİSAYARIM YOK YANI OYALIYORLAR BİLGİSAYARIM LENOVO A580 NOTEBOOK CORE İ5-2.50GHZ-6GB-500GB-15.6-2GB-W8 PARÇASI BULUNAMADI ZAMAN AŞIMINA UĞRADI DEDİLER AÇIK ÇEK VERDİLER BEN KABUL ETMEDİM ÇÜNKİ KULLANAMAYACAKTIM AÇIK ÇEKİ BU ÖZELLİKTE BİR BİLGİSAYAR ALAMAIYORUM ŞUAN 1.532 TL YE BU MARKADA TEKRAR İADEDE ETMİYOR ÜRÜNÜ BENDE PARA İDASİ İSTEDİM VE PARA İSTEYİNCEDE BİRAZ VERMEK ZORLARINA GELDİ HALADA ALAMADIM ... UMARIM YARDIMCI OLURSUNUZ..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler