02 Mart 2015

Vatan Bilgisayar Toshiba Bilgisayardan Şikayetim Var!

Vatan Bilgisayar'dan Toshiba PC aldım. PC saati ve tarihi kendiliğinden değişmektedir, tarih ve saat değiştiği için internete giremiyorum. Bu hatayı ilk yaptığında fabrika ayarlarına döndürdüm ve düzeldi daha sonra arızayı tekrarladı ve Vatan Bilgisayar aracılığı ile servise gönderildi.

Yaklaşık 20 gün sonra PC'yi aldım onlarda benim yaptığım gibi yazılım güncellemişler, 1 hafta içinde arızayı yineledi ve tekrar servise gönderdim. Aynı şekilde 20 gün içinde PC geldi bu gün almaya gittim bu seferde hiçbir şey yapmamışlar. PC kabul etmedim tekrar servise gidecek İnşallah bu sefer becerirler, pek umudum yok ama çünkü bu adamlar bilgisayar tamirinden anlamıyor.

Akif 124 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi04 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön