13 Ağustos 2014

Vatan Bilgisayar Toplama Bilgisayar Arızası

Bundan 25-30 gün kadar önce Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar toplattım.Bilgisayarı kullanmaya başladıktan sonra oyunlarda reset atma ve donma problemiyle karşılaştım.Vatan Bilgisayar'a geri götürdüm ve ürünümün arızasının giderilmesini istedim servise verdiğimin ertesi günü mesaj geldi ve ürünümün sorununun giderildiği söylendi.


Tekrar Vatan Bilgisayar'a gittiğimde ürünümü teslim aldım ve bana üründe bir sorun olmadığı format atmam gerektiği söylendi.Bende format attım fakat aynı sorun hala devam ediyor evim ile Vatan Bilgisayar arası çok uzak neden bana sorun giderilmediği halde bana sorun giderildi deniyor anlamıyorum.

Uğur 225 Okunma

Cevaplar

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi25 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla.

 • Uğur20 Ağustos 2014

  Evet aramışsınız bende geri vatan bilgisayarın beni aradığı numarayı aradım 10 kişi vardı önümde sıra bana gelene kadar kontorüm bitti maalesef.Ayrıca bugün şikayeti yazdığımdan beri 3.kez servise götürdüm hala aynı sorun devam ediyor.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında 18:15 sularında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

 • Uğur18 Ağustos 2014

  Vatan bilgisayar internet sitesi=>iletişim bölümü=>iletişim formu kısmından size gsm numaramı mail atmış bulunmaktayım.Kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz; Konu hakkında size geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Size ulaşabileceğimiz irtibat numarası iletebilir misiniz. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön