19 Kasım 2013

Vatan Bilgisayar Telefonum Hakkında Bilgi Vermiyor!

Ben güvendiğim bir firma olduğu için Vatan Bilgisayar'dan iPhone 4s 16gb cep telefonu aldım. 24. 09. 2013 tarihinde arızalandığı için kendilerine bıraktım. Aradım call centardaki kişi ile konuştum. Durumumu anlattım. Ben telefonu bırakalı 56 gün oldu ve hala netice alamadım. Beni oyalıyorsunuz ve ben bütün işleri cep telefonundan yürüten bir kişiyim.


Cep telefonumun olmaması bana büyük bir zarar vermektedir. Bunu belirttikten sonra Vatan Bilgisayar'a uğrayın, işlemlerini yapalım iade, değişim yapalım dediler. Oraya gittiğimde ise benimle dalga geçer gibi bunun merkez tarafından yapılması gerektiği söyleniyor. Neden yanlış bilgi veriyorsunuz, neden sorunu çözmek istemiyorsunuz? Uzak durun diyorum çevremdeki arkadaşlara.

Onur 87 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi18 Aralık 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla

  • Onur25 Kasım 2013

    vatan bilgisayarın hiç birşey umurunda değil ki. 2 hafta da bir sağolsun mesaj atıyolar!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön