Vatan Bilgisayar Telefon Nerde Bilmiyoruz

Seda Seda21 Ekim 14:14

Vatan Bilgisayar Ankara Eryaman şubesine 26 Eylül'de arızalı telefonumu bırakıyorum. Mağaza çalışanı yeşim hanim tarafından 29 Eylül tarihinde kurye ile Huawei servisinden teslim alınacağı söyleniyor. Aradan geçen 1 hafta süre içinde bilgi gelmeyince arıyorum Vatan Bilgisayar'dan hiçbir şekilde bilgi alamıyorum . Böyle müşteri hizmeti çalışanı olmaz olmamalı bilgi alamıyorum. Ayrıca telefonun KVK servisine gönderildiğini öğreniyorum ve KVK ile görüştüğüm zaman telefonun 3 Ekim'de yani 8. Gün teslim edildiğini öğreniyorum. Daha sonra 6 Ekim'de ücret çıkıyor ve onay mesajı geliyor onaylıyorum aradan gecen sure itibariyle Vatan Bilgisayar işleminiz devam etmektedir diye mesaj atıyor. 

21 Eylül 'de Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri ile görüşüyorum aynı şekilde sadece işleminiz devam etmektedir diye laubali konuşmaları ile bilgi alıyorum desem de daha sonra KVK ile görüştüğüm zaman telefonun ücret onayının iletilmediği ve bundan kaynaklı olarak telefona işlem yapılmadan iade edildiği bilgisi veriliyor ve bu durumdan kimsenin haberi yok ayrıca telefonun 16 Ekim'de gönderildiği söyleniyor.

Ankara içi 21 Ekim'de halen telefonun nerede olunduğu bilinmiyor. Böyle müşteri hizmeti böyle çalışan böyle servis olmaz. Aradan gecen 1 ayda telefonum yapılmadı ve hala elimde değil ve yapılamadığı öğreniyorum teslim suresinden itibaren 20 gün olan sure asılmış ve telefonum yapılmadan iade edilmiş. 21 Ekim tarihinde halen telefonun nerede olduğu bilinmemektedir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler