20 Aralık 2014

Vatan Bilgisayar Telefon 23 Saat İçerisinde Bozuldu

Pazar günü Pendik'deki Vatan Bilgisayar'ı aradım. Pazartesiye sipariş verdim ve saat 7.30 gibi aldım Discovery Elit telefonu. Eve geldim telefonu fazla kurcalayamadım. Yarın olduğunda okula gittim akşam 6 gibi geldim telefona yarım saat baktım ve telefon ilk önce dondu, sonra reset attı kendine wifi çalışmamaya başladı.


Fabrika ayarlarını sıfırladım sonra başka bir yeri arızalandı sonra üst üste 20 defa kendine reset attı yani telefon bozuk çıktı. Şuan telefonu Vatan Bilgisayar'dan servise gönderdim 1 günü bile dolmadan bozulan telefondan ne hayır gelir. Ben Vatan Bilgisayar'dan aldığım telefonu iade etmek istiyorum. Buna hakkım olmadığını söylüyorlar. Ne yapmam gerekiyor.

Hakan 1.426 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Tüketicilerin seçimlik haklarını kullanmaları için oluşması gereken koşullar vardır, öncelikle ürünlerin belirtilen sürelerde AYIPLI olduğunun ortaya çıkması lazım gelmektedir. Dolayısıyla öncelikle ürünün ayıplı olduğunun yetkili servis raporu ile tespit edilmesi gerekmektedir. VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olduğunu ve YETKİLİ TEKNİK SERVİS olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Tüketicilerin ürünle ilgili şikâyetleri var ise, ürünün yetkili servisi tarafından muayene edilmesi ve durumun rapor ile tespit edilmesi gerekmektedir. Saygılarımızla. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş www.vatanbilgisayar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön