13 Şubat 2013

Vatan Bilgisayar Teknik Servisten Şikayetçiyim!

Vatan bilgisayardan zamanında Western Digital marka harici disk almıştım. Bir müddet çalıştı fakat sonra arıza oldu .Vatan bilgisayar teknik servise verdim.Daha sonra telefonuma mesaj geldi. ürününüz teknik servis tarafından garanti dışı bırakılmıştır diye.Gittik harddışkı almaya malum bozuk olarak geri geldi.


Oradaki teknik servisteki arkadaş ise resmi rapor burada dedi.Resmi rapor ama kase izi felan yok!.Ben ise ben açmadığımı tornavida yerlerini dahi bilmediğimi söyledim.Oda dedi sizin gibi kaç müşteri geliyor açılmadı diye ama hepsi açıyor dedi.Ben harddiske bir daha baktım tornavida izini bırakın tornavida yerlerini dahi bulamadım .3TB harddışkımı yediniz.Bu işin peşini bırakmayacağım!

Muhammed 97 Okunma

Cevaplar

  • Vatan Bilgisayar Temsilcisi13 Mart 2013

    Bilindiği üzere garanti verme işlevi ithalatçı- imalatçı/üretici sorumluluğundadır. Ve garanti veren firma bilgisi de Garanti Belgesinde yer almaktadır. Şu hususu önemle ve bilhassa belirtmek isteriz ki; VATAN BİLGİSAYAR Sanayi ve Ticaret A.Ş. satıcı olup, YETKİLİ TEKNİK SERVİS değildir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön